Odpylacze kolumnowe

Hear Clear Pro 2Hear Clear Pro 2. Det bästa hörapparaten

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu asortymentowi w skórze worków filtracyjnych z rozmaitych tematów i o innym wymiarze i dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w każdej gałęzi przemysłu, w jakim stanowi kłopot z czarnym powietrzem powstającym w procesie przemysłowym.

Niezwykle przystępne - filtry modułowe, które przyjmowane są najczęściej w sferze drzewnej i meblarskiej, bardzo dobro robią naszą funkcję i przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W własnej możliwości mamy także wielkie firmy modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak także delikatne odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się dużą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do szczupłych i niskich pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z koncentracji na indywidualną budowę są wielką przestrzeń filtracyjną.

Znacznie poważna skala proponowanych odpylaczy pozwala nam dobry dobór maszyny do potrzeb klienta. Dużo wiedzy o swej możliwości można zyskać na naszej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas urządzenia odpylające są łatwe w grupy przeciwwybuchowej co oznacza, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do wprowadzenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie też w Twojej firmie wykonanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, oraz w czasie zimy w systemie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.